+ 48 667 960 547 biuro@utgolebiewski.pl

O firmie

Firma Usługi Transportowe Mariusz Gołębiewski działa na rynku od 2006 roku. Zbierane latami doświadczenia pozwalają nam na wykonywanie usług szybko i profesjonalnie. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo przewożonego ładunku oraz terminowość. Jest to możliwe dzięki zgranemu zespołowi oraz niezawodnej i nowoczesnej flocie pojazdów. Posiadamy auta o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony mogące pomieścić do 10 europalet. Dysponujemy także autami z windą samo załadowczą oraz wózkami paletowymi.

Zdobyta licencja spedycyjna oraz szeroko rozwinięta siatka zaprzyjaźnionych firm sprawiają, że dysponujemy autami do różanego rodzaju załadunków w każdej części Europy. Międzynarodowa współpraca zaowocowała utworzeniem siostrzanej firmy, Pigeon Express LTD, zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii.

Nasze usługi docenili światowi giganci. Przewozimy części takich marek jak Jaguar, Land Rover, Bugatti, Mercedes, Apple. Pojazdy z naszym logo można zobaczyć w całej Europie od torów testowych Jaguara w deszczowej Szkocji, przez prywatne posiadłości w słonecznej Italii, po różnorodne firmy w zimnej Finlandii.

Informujemy iż realizujemy projekt grantowy pt. Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego. Szczegółowe informacje po kliknięciu w niniejszy link.

Przykłady ładunków, które przewozimy

części i komponenty do luksusowych samochodów

motocykle i motorówki

opony oraz części do Formuły 1

zabytkowe meble, maszyny i akcesoria